P1553ABL60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1553ABL60 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1553ABL60
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDAC SYM 3CHP 130V 250A TO220
Foi de date: P1553ABL60.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P1553ABL60
Număr parc P1553ABL60 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDAC SYM 3CHP 130V 250A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34058 pcs Fișa cu date P1553ABL60.pdf
Tensiune - în stare 8V Tensiune - Stare Off 130V
Tensiune - Breakover 180V Serie SIDACtor®
ambalare Bulk Pachet / Caz TO-220-3 No Tab
Număr de elemente 3 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 80A
Curent - reținere (Ih) 150mA capacitanță 60pF, 95pF