P1504UCLTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1504UCLTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1504UCLTP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR 4CHP 280V 400A MS013
Foi de date: P1504UCLTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P1504UCLTP
Număr parc P1504UCLTP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR 4CHP 280V 400A MS013 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35001 pcs Fișa cu date P1504UCLTP.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 140V, 280V
Tensiune - Breakover 180V, 360V Serie SIDACtor®
ambalare Tube Pachet / Caz 6-SMD, Gull Wing
Număr de elemente 4 Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 400A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A
Curent - reținere (Ih) 150mA capacitanță 55pF, 95pF