P1500ECMCRP2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500ECMCRP2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1500ECMCRP2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDAC MC BI 140V 400A TO-92
Foi de date: 1.P1500ECMCRP2.pdf2.P1500ECMCRP2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile P1500ECMCRP2
Număr parc P1500ECMCRP2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDAC MC BI 140V 400A TO-92 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6406 pcs Fișa cu date 1.P1500ECMCRP2.pdf2.P1500ECMCRP2.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 140V
Tensiune - Breakover 180V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Număr de elemente 1 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 400A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A
Curent - reținere (Ih) 150mA capacitanță 55pF