P1500EAAP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500EAAP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1500EAAP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 140V 150A TO-92
Foi de date: P1500EAAP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile P1500EAAP
Număr parc P1500EAAP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 140V 150A TO-92 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5741 pcs Fișa cu date P1500EAAP.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 140V
Tensiune - Breakover 180V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Număr de elemente 1 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 150A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 45A
Curent - reținere (Ih) 150mA capacitanță 40pF