P1200SCMCRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1200SCMCRP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1200SCMCRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDAC MC BI 100V 400A DO-214AA
Foi de date: P1200SCMCRP.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile P1200SCMCRP
Număr parc P1200SCMCRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDAC MC BI 100V 400A DO-214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4230 pcs Fișa cu date P1200SCMCRP.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 100V
Tensiune - Breakover 130V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Număr de elemente 1 Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 400A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A
Curent - reținere (Ih) 120mA capacitanță 65pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P1200SCMC
P1200SCMC
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: SIDAC MC BI 100V 400A DO-214AA