P1200SALRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1200SALRP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1200SALRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 100V 150A DO-214AA
Foi de date: P1200SALRP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P1200SALRP
Număr parc P1200SALRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 100V 150A DO-214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 78258 pcs Fișa cu date P1200SALRP.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 100V
Tensiune - Breakover 130V Serie SIDACtor®
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume P1200SALRPCT Număr de elemente 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 150A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 45A Curent - reținere (Ih) 120mA
capacitanță 45pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P1200SA
P1200SA
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: SIDACTOR BI 100V 150A DO-214AA