P1100Q22CLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1100Q22CLRP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1100Q22CLRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 90V 400A 2QFN
Foi de date: P1100Q22CLRP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P1100Q22CLRP
Număr parc P1100Q22CLRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 90V 400A 2QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 170266 pcs Fișa cu date P1100Q22CLRP.pdf
Tensiune - în stare 5V Tensiune - Stare Off 90V
Tensiune - Breakover 130V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2-TDFN
Alte nume P1100Q22CL Număr de elemente 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 400A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A Curent - reținere (Ih) 150mA
capacitanță 70pF