P1100ECLRP1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1100ECLRP1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1100ECLRP1
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 90V 400A TO-92
Foi de date: P1100ECLRP1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P1100ECLRP1
Număr parc P1100ECLRP1 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 90V 400A TO-92 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 128140 pcs Fișa cu date P1100ECLRP1.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 90V
Tensiune - Breakover 130V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Număr de elemente 1 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 400A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A
Curent - reținere (Ih) 150mA capacitanță 115pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
P1100ECMC
P1100ECMC
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: SIDAC MC BI 90V 400A TO-92
In stoc: 6377 pcs
Descarca: P1100ECMC.pdf
RFQ
P1100EBRP1
P1100EBRP1
Descriere: SIDACTOR BI 90V 250A TO-92
In stoc: 4555 pcs
Descarca: P1100EBRP1.pdf
RFQ
P1100ECL
P1100ECL
Descriere: SIDACTOR BI 90V 400A TO-92
Descarca: P1100ECL.pdf
P1100EC
P1100EC
Descriere: SIDACTOR BIDIR 90V 400A TO-92