P0080EBRP2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080EBRP2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P0080EBRP2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 6V 250A TO-92
Foi de date: P0080EBRP2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile P0080EBRP2
Număr parc P0080EBRP2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 6V 250A TO-92 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5778 pcs Fișa cu date P0080EBRP2.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 6V
Tensiune - Breakover 25V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads)
Număr de elemente 1 Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 80A
Curent - reținere (Ih) 50mA capacitanță 150pF