ORM120A25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ORM120A25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ORM120A25
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului RELAY TIME DELAY 300SEC 10A 120V
Foi de date: ORM120A25.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ORM120A25
Număr parc ORM120A25 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere RELAY TIME DELAY 300SEC 10A 120V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 1602 pcs Fișa cu date ORM120A25.pdf
Tensiune - Aprovizionare 120VAC Metoda inițierii temporizării Input Voltage
Metoda de ajustare a timpului Screwdriver Slot Stilul de terminare Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Serie ORM Tipul releului Mechanical Relay
Alte nume F10608 Tipul de montare Chassis Mount
Funcţie On-Delay descriere detaliata On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 3 Sec ~ 300 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Chassis Mount
Timp de intarziere 3 Sec ~ 300 Sec Rating de contact @ Voltaj 10A @ 120/240VAC