NH00G125
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NH00G125
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC
Foi de date: NH00G125.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile NH00G125
Număr parc NH00G125 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE SQUARE 125A 500VAC/440VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5414 pcs Fișa cu date NH00G125.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 440V Tensiunea nominală - AC 500V
Dimensiune / Dimensiune 2.126" L x 2.220" W x 1.181" H (54.00mm x 56.40mm x 30.00mm) Serie -
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Rectangular, Blade Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tipul siguranței Square
Caracteristici Indicating Ratingul curent 125A