MINISMDC110F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC110F/24-2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MINISMDC110F/24-2
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
Foi de date: 1.MINISMDC110F/24-2.pdf2.MINISMDC110F/24-2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MINISMDC110F/24-2
Număr parc MINISMDC110F/24-2 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 337525 pcs Fișa cu date 1.MINISMDC110F/24-2.pdf2.MINISMDC110F/24-2.pdf
Tensiune - Max 24V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 500ms Grosime (Max) 0.057" (1.46mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Serie PolySwitch®, miniSMD
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 180 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 60 mOhms
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1812 (4532 Metric), Concave Alte nume MINISMDC110F/24-2-ND
MINISMDC110F/242
MINISMDC110F24-2TR
MINISMDC110F242
MINISMDC110F242TR
MINISMDC110F242TR-ND
RF1182-000
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2A (4 Weeks) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1.1A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Curent - călătorie (it) 2.2A
Curent - Max 100A Curent - Țineți (Ih) (Max) 1.1A