MBRD10150CT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MBRD10150CT
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252
Foi de date: MBRD10150CT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MBRD10150CT
Număr parc MBRD10150CT Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60936 pcs Fișa cu date MBRD10150CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 950mV @ 5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 150V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-252, (D-Pak) Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie MBR ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Alte nume F7359CT
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1mA @ 150V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 5A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MBRD10100CTTR
MBRD10100CTTR
Producători: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V DPAK
In stoc: 211298 pcs
Descarca: MBRD10100CTTR.pdf
RFQ
MBRD10150CTTR
MBRD10150CTTR
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V DPAK
In stoc: 179078 pcs
Descarca: MBRD10150CTTR.pdf
RFQ
MBRB7H60HE3/81
MBRB7H60HE3/81
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE SCHOTTKY 60V 7.5A TO263AB
Descarca: MBRB7H60HE3/81.pdf
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V DPAK
Descarca: MBRD10200CTTR.pdf
MBRD10150CT-13
MBRD10150CT-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO252