LSRK600.XXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LSRK600.XXID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC
Foi de date: LSRK600.XXID.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 239 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 239 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LSRK600.XXID
Număr parc LSRK600.XXID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 239 pcs Fișa cu date LSRK600.XXID.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 3.343" Dia x 13.374" L (84.90mm x 339.70mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals Alte nume LLSRK 600ID
LLSRK600ID
LSRK600XXID
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 600A Clasă RK1
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200kA AC, 20kA DC Aprobări CE, CSA, QPL, UL
Aplicații Electrical, Industrial
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LSRK450.XXID
LSRK450.XXID
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/300VDC
In stoc: 236 pcs
Descarca: LSRK450.XXID.pdf
RFQ
LSRU-115-AL-3
LSRU-115-AL-3
Descriere: LOAD SENSOR/ 115V/ 25-100A/ UC
In stoc: 648 pcs
Descarca: LSRU-115-AL-3.pdf
RFQ
LSRK600.X
LSRK600.X
Descriere: FUSE CRTRDGE 600A 600VAC/300VDC