LSIC2SD120A20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LSIC2SD120A20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LSIC2SD120A20
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului DIODE SIC SCHOTTKY 1200V 20A
Foi de date: LSIC2SD120A20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LSIC2SD120A20
Număr parc LSIC2SD120A20 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere DIODE SIC SCHOTTKY 1200V 20A Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4525 pcs Fișa cu date LSIC2SD120A20.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.8V @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 1200V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-2 Viteză No Recovery Time > 500mA (Io)
Serie Gen2 Timp de recuperare invers (trr) 0ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-2
Alte nume F10720 Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 175°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Tipul de diodă Silicon Carbide Schottky descriere detaliata Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 54.5A (DC) Through Hole TO-220-2
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 1200V Curent - Mediu rectificat (Io) 54.5A (DC)
Capacitate @ Vr, F 1142pF @ 1V, 1MHz