LR250301SR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LR250301SR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS
Foi de date: LR250301SR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LR250301SR
Număr parc LR250301SR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE HLDR CART 250V 30A CHASSIS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6753 pcs Fișa cu date LR250301SR.pdf
Voltaj 250V Stilul de terminare Screw Terminal
Serie - Alte nume LR25030-1SR
Orientare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class R descriere detaliata Fuse Holder 30A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Ratingul curent 30A Materiale de contact -