LPSJ601.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPSJ601.Z
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL
Foi de date: LPSJ601.Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LPSJ601.Z
Număr parc LPSJ601.Z Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3314 pcs Fișa cu date LPSJ601.Z.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Screw Terminal, Pressure Plate
Serie LPSJ Alte nume LPSJ60-1
LPSJ601Z
Orientare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Holder
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class J descriere detaliata Fuse Holder 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Ratingul curent 60A Materiale de contact -