LNRK02.8T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNRK02.8T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 2.8A 250VAC/125VDC
Foi de date: LNRK02.8T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNRK02.8T
Număr parc LNRK02.8T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 2.8A 250VAC/125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5855 pcs Fișa cu date LNRK02.8T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® LLNRK
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume LLNRK 2 8/10
LLNRK02.8
LLNRK2.8
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 2.8A Clasă RK1