LJCA025.XPA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LJCA025.XPA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE LOWPROFILE JCASE 58V 1-PK C
Foi de date: LJCA025.XPA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LJCA025.XPA
Număr parc LJCA025.XPA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE LOWPROFILE JCASE 58V 1-PK C Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14833 pcs Fișa cu date LJCA025.XPA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 58V Dimensiune / Dimensiune 0.571" L x 0.472" W x 0.630" H (14.50mm x 12.00mm x 16.00mm)
Serie JCASE® Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Auto Link
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Automotive Ratingul curent 25A