LJ600301P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LJ600301P
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Foi de date: LJ600301P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LJ600301P
Număr parc LJ600301P Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6232 pcs Fișa cu date LJ600301P.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Screw Terminal, Pressure Plate
Serie LJ Alte nume LJ60030-1P
Orientare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 0.811" Dia x 2.252" L (20.60mm x 57.20mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class J descriere detaliata Fuse Block 30A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Ratingul curent 30A Materiale de contact -