LH600601C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LH600601C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS
Foi de date: LH600601C.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LH600601C
Număr parc LH600601C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOCK CART 600V 60A CHASSIS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5859 pcs Fișa cu date LH600601C.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Box Lug
Serie LH Alte nume LH60060-1C
Orientare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 1.06" Dia x 5.50" L (26.9mm x 139.7mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare NLS, RLS descriere detaliata Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Ratingul curent 60A Materiale de contact -