LFT300602C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFT300602C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFT300602C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL
Foi de date: LFT300602C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFT300602C
Număr parc LFT300602C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOK CART 300V 60A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3501 pcs Fișa cu date LFT300602C.pdf
Voltaj 300V Stilul de terminare Box Lug
Serie LFT Alte nume LFT30060-2C
Orientare - Numărul de circuite 2
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Block
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 0.563" Dia x 0.874" L (14.3mm x 22.2mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class T descriere detaliata Fuse Block 60A 300V 2 Circuit Cartridge DIN Rail
Ratingul curent 60A Materiale de contact -