LFR600601CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFR600601CID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL
Foi de date: 1.LFR600601CID.pdf2.LFR600601CID.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFR600601CID
Număr parc LFR600601CID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3973 pcs Fișa cu date 1.LFR600601CID.pdf2.LFR600601CID.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Box Lug
Serie LFR Alte nume LFR60060-1CID
Orientare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Block
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class R descriere detaliata Fuse Block 60A 600V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Ratingul curent 60A Materiale de contact -
Contactați Finish -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFR600303P
LFR600303P
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
In stoc: 2534 pcs
Descarca: LFR600303P.pdf
RFQ
LFR600601C
LFR600601C
Descriere: FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL