LFR251001CID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFR251001CID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN
Foi de date: 1.LFR251001CID.pdf2.LFR251001CID.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFR251001CID
Număr parc LFR251001CID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2030 pcs Fișa cu date 1.LFR251001CID.pdf2.LFR251001CID.pdf
Voltaj 250V Stilul de terminare Box Lug
Serie LFR Alte nume LFR25100-1CID
Orientare - Numărul de circuite 1
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Block
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 1.311" Dia x 5.874" L (33.3mm x 149.2mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class R descriere detaliata Fuse Block 100A 250V 1 Circuit Cartridge DIN Rail
Ratingul curent 100A Materiale de contact -