LFR250303C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFR250303C
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Foi de date: 1.LFR250303C.pdf2.LFR250303C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFR250303C
Număr parc LFR250303C Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3225 pcs Fișa cu date 1.LFR250303C.pdf2.LFR250303C.pdf
Voltaj 250V Stilul de terminare Box Lug
Serie LFR Alte nume LFR25030-3C
Orientare - Numărul de circuite 3
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Block
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class R descriere detaliata Fuse Block 30A 250V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Ratingul curent 30A Materiale de contact -