LFPSJ603.ZXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFPSJ603.ZXID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL
Foi de date: LFPSJ603.ZXID.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 875 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 875 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFPSJ603.ZXID
Număr parc LFPSJ603.ZXID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 875 pcs Fișa cu date LFPSJ603.ZXID.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Screw Terminal, Pressure Plate
Serie LFPSJ Alte nume LFPSJ60-3ID
Orientare - Numărul de circuite 3
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Holder
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 1.06" Dia x 2.37" L (26.9mm x 60.3mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class J descriere detaliata Fuse Holder 60A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Ratingul curent 60A Materiale de contact -