LFG600203CDINR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LFG600203CDINR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LFG600203CDINR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BLOK CART 600V 20A DIN RAIL
Foi de date: LFG600203CDINR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LFG600203CDINR
Număr parc LFG600203CDINR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BLOK CART 600V 20A DIN RAIL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1519 pcs Fișa cu date LFG600203CDINR.pdf
Voltaj 600V Stilul de terminare Box Lug
Serie LF Alte nume LFG60020-3CDINR
Orientare - Numărul de circuite 3
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de tip Fuseholder Block
Tipul siguranței Cartridge Dimensiunea siguranței 0.406" Dia x 1.406" L (10.3mm x 35.7mm)
Pentru utilizare cu / produse asemănătoare Class G descriere detaliata Fuse Block 20A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail
Ratingul curent 20A Materiale de contact -
Contactați Finish -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LFG80
LFG80
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN FILTER GUARD ASSY 80MM ABS
In stoc: 15060 pcs
Descarca: LFG80.pdf
RFQ
LFG600201CDINR
LFG600201CDINR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE BLOK CART 600V 20A DIN RAIL
In stoc: 3386 pcs
Descarca: LFG600201CDINR.pdf
RFQ
LFG92B
LFG92B
Producători: Orion Fans
Descriere: FAN GUARD LOUVERED 92MM BLACK