LCFE080602A750TG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LCFE080602A750TG
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului CMC 2LN 100MA 75 OHM SMD
Foi de date: LCFE080602A750TG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LCFE080602A750TG
Număr parc LCFE080602A750TG Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere CMC 2LN 100MA 75 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 124176 pcs Fișa cu date LCFE080602A750TG.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 5V Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.034" L x 0.026" W (0.87mm x 0.67mm) Serie LCFE
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0302 (0806 Metric), 6 Lead Alte nume F10189TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță @ Frecvență 75 Ohms @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.022" (0.55mm) Tip filtru Signal Line
Caracteristici ESD descriere detaliata 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 75 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 6 Ohm
Rezistența DC (DCR) (Max) 6 Ohm Rating-ul curent (Max) 100mA