LCF080602A900TG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LCF080602A900TG
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD
Foi de date: LCF080602A900TG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LCF080602A900TG
Număr parc LCF080602A900TG Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere CMC 2LN 100MA 90 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2010648 pcs Fișa cu date LCF080602A900TG.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.034" L x 0.026" W (0.87mm x 0.67mm) Serie LCF
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0302 (0806 Metric), 4 Lead Alte nume F10162TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță @ Frecvență 90 Ohms @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.022" (0.55mm) Tip filtru Signal Line
Caracteristici - descriere detaliata 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 6 Ohm
Rezistența DC (DCR) (Max) 6 Ohm Rating-ul curent (Max) 100mA