LA70QS2004K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LA70QS2004K
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 200A 700VAC/VDC
Foi de date: LA70QS2004K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 518 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 518 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LA70QS2004K
Număr parc LA70QS2004K Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 200A 700VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 518 pcs Fișa cu date LA70QS2004K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 700V Tensiunea nominală - AC 700V
Dimensiune / Dimensiune 1.220" Dia x 2.874" L (31.00mm x 73.00mm) Serie POWR-GARD® LA70QS
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume LA70QS200-4K
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 200A Clasă -
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200kA AC, 100kA DC Aprobări CSA, UR
Aplicații Electrical, Industrial
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LA70QS2014F
LA70QS2014F
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CARTRIDGE 20A 690VAC/700VDC