LA70Q2004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LA70Q2004
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 200A 700VAC/650VDC
Foi de date: LA70Q2004.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 401 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 401 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LA70Q2004
Număr parc LA70Q2004 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 200A 700VAC/650VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 401 pcs Fișa cu date LA70Q2004.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 650V Tensiunea nominală - AC 700V
Dimensiune / Dimensiune 1.500" Dia x 2.843" L (38.10mm x 72.20mm) Serie LA70Q
Timp de raspuns - ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume LA70Q200-4
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 200A Clasă -