LA30QS1504
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LA30QS1504
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 150A 300VAC/VDC
Foi de date: LA30QS1504.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 880 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 880 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LA30QS1504
Număr parc LA30QS1504 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 150A 300VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 880 pcs Fișa cu date LA30QS1504.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 300V
Dimensiune / Dimensiune 1.220" Dia x 1.630" L (31.00mm x 41.40mm) Serie POWR-GARD® LA30QS
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume LA30QS150-4
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 150A Clasă -