LA100P3004
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LA100P3004
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 300A 1KVAC/750VDC
Foi de date: LA100P3004.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 186 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 186 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LA100P3004
Număr parc LA100P3004 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 300A 1KVAC/750VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 186 pcs Fișa cu date LA100P3004.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 750V Tensiunea nominală - AC 1kV
Dimensiune / Dimensiune 2.000" Dia x 5.709" L (50.80mm x 145.00mm) Serie POWR-GARD® LA100P
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume LA100P300-4
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 300A Clasă -