L70S450.X
Prezentarea produsului
Număr parc: L70S450.X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 450A 700VAC/650VDC
Foi de date: L70S450.X.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 388 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 388 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L70S450.X
Număr parc L70S450.X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 450A 700VAC/650VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 388 pcs Fișa cu date L70S450.X.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 650V Tensiunea nominală - AC 700V
Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia x 2.843" L (63.50mm x 72.20mm) Serie POWR-GARD® L70S
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume L70S 450
L70S450
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 450A Clasă -