L70S060.T
Prezentarea produsului
Număr parc: L70S060.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 60A 700VAC/650VDC
Foi de date: L70S060.T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile L70S060.T
Număr parc L70S060.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 60A 700VAC/650VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1765 pcs Fișa cu date L70S060.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 650V Tensiunea nominală - AC 700V
Dimensiune / Dimensiune 1.000" Dia x 2.874" L (25.40mm x 73.00mm) Serie POWR-GARD® L70S
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume L70S 60
L70S060
L70S60
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 60A Clasă -