L70S015.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L70S015.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 15A 700VAC/650VDC
Foi de date: L70S015.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L70S015.T
Număr parc L70S015.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 15A 700VAC/650VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3928 pcs Fișa cu date L70S015.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 650V Tensiunea nominală - AC 700V
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serie POWR-GARD® L70S
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume L70S 15
L70S015
L70S15
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 15A Clasă -