L70QS070.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L70QS070.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUS 700V SEMICONDUCTOR 70A
Foi de date: L70QS070.V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L70QS070.V
Număr parc L70QS070.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUS 700V SEMICONDUCTOR 70A Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1366 pcs Fișa cu date L70QS070.V.pdf
Serie *
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
L70QS040.V
L70QS040.V
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUS 700V SEMICONDUCTOR 40A
In stoc: 1656 pcs
Descarca: L70QS040.V.pdf
RFQ
L70QS150.V
L70QS150.V
Descriere: FUS 700V SEMICONDUCTOR 150A