L60S012.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L60S012.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC
Foi de date: L60S012.T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L60S012.T
Număr parc L60S012.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 12A 600VAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3387 pcs Fișa cu date L60S012.T.pdf
Tensiunea nominală - AC 600V Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)
Serie POWR-GARD® L60S Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Alte nume L60S 12
L60S012
L60S12
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Ratingul curent 12A