L6008L655
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L6008L655
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220
Foi de date: 1.L6008L655.pdf2.L6008L655.pdf3.L6008L655.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L6008L655
Număr parc L6008L655 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58717 pcs Fișa cu date 1.L6008L655.pdf2.L6008L655.pdf3.L6008L655.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-220 Isolated Tab
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-220 Isolated Tab
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 8A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 65A, 85A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 10mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 5mA