L6004F31
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L6004F31 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L6004F31
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 600V 4A TO202
Foi de date: 1.L6004F31.pdf2.L6004F31.pdf3.L6004F31.pdf4.L6004F31.pdf
  • Mesaj
Specificațiile L6004F31
Număr parc L6004F31 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 600V 4A TO202 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2851 pcs Fișa cu date 1.L6004F31.pdf2.L6004F31.pdf3.L6004F31.pdf4.L6004F31.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-202
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-202 Long Tab Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Through Hole TO-202
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 4A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 33A, 40A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 5mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 3mA