L4006V8TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L4006V8TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L4006V8TP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 400V 6A TO251
Foi de date: 1.L4006V8TP.pdf2.L4006V8TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
750 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L4006V8TP
Număr parc L4006V8TP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 400V 6A TO251 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110082 pcs Fișa cu date 1.L4006V8TP.pdf2.L4006V8TP.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 50A, 60A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 20mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 10mA
configurație Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
L4006V8
L4006V8
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TRIAC SENS GATE 400V 6A TO251