L4004F51
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L4004F51 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L4004F51
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202
Foi de date: 1.L4004F51.pdf2.L4004F51.pdf3.L4004F51.pdf4.L4004F51.pdf5.L4004F51.pdf
  • Mesaj
Specificațiile L4004F51
Număr parc L4004F51 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-202
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-202 No Tab Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-202
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 4A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 33A, 40A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 10mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 5mA
configurație Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
L4004F512
L4004F512
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TRIAC SENS GATE 400V 4A TO202