L25S050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L25S050.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/VDC
Foi de date: L25S050.T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile L25S050.T
Număr parc L25S050.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 50A 250VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1893 pcs Fișa cu date L25S050.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 1.626" L (20.60mm x 41.30mm) Serie POWR-GARD® L25S
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume L25S 50A
L25S050
L25S50
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 50A Clasă -