L201E5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L201E5RP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Foi de date: 1.L201E5RP.pdf2.L201E5RP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile L201E5RP
Număr parc L201E5RP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3913 pcs Fișa cu date 1.L201E5RP.pdf2.L201E5RP.pdf
Tensiune - Stare Off 200V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-92
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 1A Through Hole TO-92
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 1A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 16.7A, 20A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 10mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 5mA
configurație Single
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
L202-3080033C30001
L202-3080033C30001
Producători: LUMILEDS
Descriere: LED BOARD 3000K 80CRI WAGO CONN
In stoc: 5265 pcs
Descarca: L202-3080033C30001.pdf
RFQ
L201E6
L201E6
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
In stoc: 4637 pcs
Descarca: L201E6.pdf
RFQ
L201E3AP
L201E3AP
Descarca: L201E3AP.pdf
Producători: LUMILEDS
Descriere: LED 3535L 3P11S 3500K 80CRI
Descarca: L202-3580033C30000.pdf
L201E5
L201E5
Descarca: L201E5.pdf
L201DC
L201DC
Producători: Johanson Technology
Descriere: 0201 S HI FREQ IND DESIGNER KIT
Descarca: L201DC.pdf
L201E8
L201E8