L2008D8RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L2008D8RP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 200V 8A TO252
Foi de date: 1.L2008D8RP.pdf2.L2008D8RP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile L2008D8RP
Număr parc L2008D8RP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 200V 8A TO252 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6284 pcs Fișa cu date 1.L2008D8RP.pdf2.L2008D8RP.pdf
Tensiune - Stare Off 200V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-252, (D-Pak)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 8A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 65A, 85A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 20mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 10mA