L2004F51
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L2004F51 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L2004F51
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 200V 4A TO202
Foi de date: L2004F51.pdf
  • Mesaj
Specificațiile L2004F51
Număr parc L2004F51 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC SENS GATE 200V 4A TO202 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5890 pcs Fișa cu date L2004F51.pdf
Tensiune - Stare Off 200V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 2V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-202
Serie - ambalare Bulk
Pachet / Caz TO-202 Long Tab Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 200V 4A Through Hole TO-202
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 4A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 33A, 40A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 10mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 5mA