L15S050.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S050.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L15S050.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 50A 150VAC/VDC
Foi de date: L15S050.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L15S050.T
Număr parc L15S050.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 50A 150VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3478 pcs Fișa cu date L15S050.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 150V Tensiunea nominală - AC 150V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm) Serie POWR-GARD® L15S
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume L15S 50A
L15S050
L15S50
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 50A Clasă -