L15S002.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
L15S002.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L15S002.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 2A 150VAC/VDC 5AG
Foi de date: L15S002.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L15S002.T
Număr parc L15S002.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 2A 150VAC/VDC 5AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6565 pcs Fișa cu date L15S002.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 150V Tensiunea nominală - AC 150V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® L15S
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume L15S 2A
L15S002
L15S2
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 2A Clasă -