KLKD030.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD030.H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLKD030.H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC
Foi de date: KLKD030.H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KLKD030.H
Număr parc KLKD030.H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7825 pcs Fișa cu date KLKD030.H.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLKD
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume KLKD030.HLF
KLKD030.HLF-ND
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 1409
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - DC Rezistență la rece 0.002776 Ohms
Ratingul curent 30A Clasă -