KLDR025.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR025.TXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLDR025.TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC
Foi de date: KLDR025.TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KLDR025.TXP
Număr parc KLDR025.TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 25A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4271 pcs Fișa cu date KLDR025.TXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLDR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume F11252
KLDR 25A
KLDR025
KLDR025.TXP-ND
KLDR25
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 25A Clasă CC